WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

środa, 10 lutego 2010

CZUŁE WIERSZOWANKI na Walentynki


Wydawnictwo BezKartek specjalnie na Walentynki przygotowało e-Book CZUŁE WIERSZOWANKI DLA KOCHANKA I KOCHANKI SMS-Y I WIERSZYKI WALENTYNKOWE, RYMOWANKI NA KOPERTY I POCZTÓWKI ORAZ DEDYKACJE NA FOTOGRAFIE.

Często nie wiesz jakie wysłać życzenia ? Masz rozterki jak oczarować drogą osobę ? Ten e-Book jest dla Ciebie.

Szczególnie przyda się tym wszystkim, którzy zamierzają przesłać oryginalne życzenia ukochanej osobie. Jak informuje wydawca jest to "
Największy w Polsce zbiór wierszowanych, autentycznych, anonimowych życzeń walentynkowych, SMS-ów, rymowanych pozdrowień na listy i wizytówki oraz dedykacji na fotografie, zebrany w ciągu wielu lat starań przez autorów 31 książek ".

Z takim zbiorem już nie straszne są chwile wahania jaką treść wysłać tej jednej jedynej.

Dla zainteresowanych e-Book i jego darmowe fragmenty jest do pobrania bezpośrednio na stronie BezKartek.plBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga