WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com





Szukaj na tym blogu

czwartek, 4 lutego 2010

Tonący chwyta się e-Czytnika

Co robić droga redakcjo, gdy coraz trudniej prasę ? Czy e-czytniki są w stanie uratować tonących wydawców.

Po umiarkowanym, ale psychologicznie ważnym debiucie eClicto. Wydawcy tradycyjnej w większości prasy ze zdumieniem przetarli oczy. Można wydawać prasę inaczej ?

Można ! I to już od dawna. Wystarczyło tylko obserwować rodzące się trendy. Dla niektórych model e-prasy jest całkowitym zaskoczeniem. Ci, którzy pomyśleli o tym wcześniej są duży krok do przodu w stosunku do konkurencji. A ta jeszcze tak naprawdę nie weszła.

I niestety mówimy tu o potentatach jak Amazon czy ostatni " mieszacz " iPad. Czas chyba, abyśmy wzięli sprawy w nasze polskie ręce. Chciałoby się użyć tytułu " Świadków " ; Przebudźcie się.

To już ostatni moment przed całkowitą dostępnością jakichkolwiek tytułów u zagranicznych dystrybutorów. Brak w swojej ofercie wydawnictw cyfrowych nie wygląda poważnie. A skoro wydawcy tak płaczą, że prasa źle się sprzedaje... Tonący chwyta się e-Czytnika.

Kto po eClicto, BezKartek.pl może nexto ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga