WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 1 lutego 2010

Nexto.pl prawie milion

Nexto zakończyło rok 2009 poniżej oczekiwanego miliona. Niewiele jednak brakowało. Przychód w ubiegłym roku wyniósł 960 tys. złotych. W porównaniu z Amazon niewiele, ale jak na nasz rynek całkiem, całkiem. Nie od dzisiaj przecież rynek wydawnictw cyfrowych w Polsce szacuje się na 6-7 mln złotych. Można więc powiedzieć, że Nexto osiągnęło około 13-15 % polskiego rynku.

Plany były ambitniejsze, ale nie zawsze wszystko da się przewidzieć. Prezes Bartłomiej Bortkowski ma nadzieję osiągnąc próg rentowności już za styczeń 2010 roku.

Obecnie nexto.pl posiada w ofercie 100 tytułów e-prasy, ponad 2 100 e-Booków oraz blisko 1 000 książek audio. W 2010 roku w planach spółki jest potrojenie tytułów AudioBooków oraz czterokrotny wzrost ilości tytułów e-Booków.

Źródło ; www.internetstandard.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga