WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

środa, 17 lutego 2010

Złote Myśli na kryzys

Złote Myśli odniosły w 2009 r. kolejny sukces. Przychody wydawnictwa wzrosły o 28 %, a 41 % wzrosła liczba sprzedanych egzemplarzy.

Według wiceprezesa Złotych Myśli Mateusza Chłodnickiego sukces wynika jak określił z ; "Tematyka biznesowa, motywacyjna czy poświęcona zdobywaniu sukcesu cieszy się coraz większym powodzeniem, tym bardziej w okresie kryzysu. Po drugie, cały czas skupiamy się na tym, aby dostarczać naszym czytelnikom to, czego potrzebują do własnego rozwoju. Z roku na rok wydajemy coraz lepsze merytorycznie książki... "

Trzeba przyznać, że merytoryczna wartość książek wzrasta czego dowodem są m.in. takie wydania ja Prawa Sukcesu Napoleona Hilla wydane po raz pierwszy w Polsce czy niedawna premiera Joe Vitale.

Złote Myśli posiadają obecnie w swojej ofercie ponad 400 tytułów. Wydawnictwo prowadzi ZPPprogramów partnerskich jeden z najlepszych . Partnerzy zarobili ponad 1,6 mln prowizji. Na ten rok, podobnie jak w ubiegłym, przewidziana jest jedna premiera w tygodniu.

Wydawnictwo ZM sprzedało w 2009 r. 108 tys. egzemplarzy co przyniosło przychód w wysokości 2,38 mln czyli więcej niż audiobook.pl i nexto razem wzięte.

Złote Myśli na kryzys wydają się idealne.

Źródło ; rynek-ksiazki.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga