WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 18 lutego 2010

iPad z e-prasą

Jak będzie wyglądała e-prasa przyszłości ? Czy prasa poradzi sobie z nowymi wyzwaniami ?

iPad konsekwentnie realizuje strategię poszerzania dostępu do treści cyfrowych. Wraz z wydawnictwem specjalizującym się z problematyka nowych technologii przygotowała e-wydanie na Ipad'a.
Magazyn Wired dostępny dla posiadaczy iPad'a przygotowała e-wydanie w nowej formie. Samo e-wydanie nie jest niczym nowym, ale daje się zauważyć wykorzystywanie nowych możliwości wydawnictw cyfrowych. W odróżnieniu od normalnej e-prasy Magazyn Wired jest interaktywny. Stwarza to nową szanse budowania większej więzi z ulubionymi wydawnictwami.

E-wydanie Wired będzie zapewne płatny. Ciekawe jak będą kształtowały się ceny e-prasy w takim wydaniu i czy czytelnicy będą skłonni zaakceptować ceny.

Źródło ; technologie.gazeta.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga