WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

środa, 10 lutego 2010

Czytnik Nook szaleństwo czy metoda

Czytniki eBooków konieczność czy szaleństwo ? Czy czytniki wygrają z iPad'em ?

Barnes&Noble wprowadził do sprzedaży ebook reader czyli czytnik NOOK. Dostawa na Walentynki darmowa. NOOK w założeniu jest odpowiedzią na Amazon. Jak wiemy Kindle dyktuje warunki. Chociaż tak naprawdę nie wiadomo o co tyle hałasu. Podobno sprzedaż eBooków to tylko 1 % obrotów Amazon.

Nie mniej wszyscy nastawiają sie, że eKsiążki to nieunikniona przyszłość. Jest więc o co się bić. Od niedawna wiemy, że starania się rynek eksiążki rozpoczął iPad firmy Apple. Dlatego dla
Barnes&Noble istotne stało się, aby już dłużej nie opóźniać startu Nook'a.

e-Czytnik NOOK plasuje się jako bezpośredni konkurent Kindle 2. Barnes&Noble w połączeniu ze swoim czytnikiem stanowi jeden z większych zbiorów księgarskich świata. Klienci księgarni maja dostęp do ponad miliona tytułów w tym 0,5 mln darmowych eBooków. eClicto w porównaniu z takimi potentatami to " Pikuś ".

Nowością, zapewne bolesną również dla naszych twórców eClicto, jest możliwość pożyczenia eBooków "przyjaciołom " na 14 dni.

eBook reader NOOK otrzymał na Targach CES tytuł " Best of the Best ". Cena jedyne 259 $ za sztukę. Oj dzieje się, dzieje. Rok czytników

Źródło ; rynek-ksiazki.pl, libranova.eu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga