WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 22 lutego 2010

BeBook e-reader czyta

iSource wprowadziła do sprzedaży nowe modele e-czytnika BeBook. Poręczne urządzenie waży niespełna 22o g tyle co serek homogenizowany. W swojej pamięci jest w stanie pomieścić w zależności od objetości od 1 000 e-książek.

E-reader BeBook obsługuje formaty ; pdf, mobi, prc, epub, lit, txt, fb2, doc, html, rtf, djvu, wol, ppt, mbp, chm, bmp, jpg, png, gif, tif, rar, zip, mp3.

Ważne, że e-czytnik obsługiwany jest w naszym ukochanym języku polskim. BeBook e-reader czyta interesujący nas tekst. Oprócz tego ma możliwość zmiany czcionek, opcje powiększania i zmniejszania czcionki, dodawanie zakładek do stron, trzykrotny zoom, sortowanie książek po tytule, rozmiarze, typie pliku odtwarzanie audiobooków i mp3.

Dostępny jest również BeBook mini.

Źródło ; czytio.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga