WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 12 października 2010

e-Czytnik OYO eReader z Medion dla Empiku

Już wiemy jaki będzie e-czytnik OYO eReader dla Empiku. U naszych niemieckich sąsiadów jest w sprzedaży. Ile kosztuje to promowane "cacko" ?

Niemiecka sieć księgarni Thalia sprzedaje e-czytnik OYO eReader w cenie 139 €. Przeliczając na nasze polskie złotówki po dzisiejszym kursie to kwota 552 złotych. Czy jest to rewelacja ?

Producentem e-czytnika OYO eReader jest niemiecka firma Medion. Zobacz na filmie jak wygląda ;e-Czytnik OYO eReader posiada 6 - calowy dotykowy ekran Sipix, głośnik, mikrofon i czytnik kart micro SDHC, 2 GB Flash oraz WiFi. Na przednim panelu ma tylko 3 przyciski.

Trudno ocenić nie mając w rekach. Tylko czy e-czytnik OYO eReader wart jest swojej ceny ? Na ile OYO wyceni Empik ?

Źródło ; the-digital-reader.com

1 komentarz:

  1. Empik rozczarował. eCzytnik OYO w cenie 595 zł i to tylko w promocji, a potem 649 zł to nieporozumienie. Cała para poszła w gwizdek.

    OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga