WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 7 października 2010

Tani e-czytnik eBooków JoyPlus już w Polsce

E-czytnik eBooków JoyPlus już dostępny w Polsce dla dystrybutorów. Wydawnictwa cyfrowe otrzymały informację, która może uradować e-czytelników. Tanie e-czytniki eBooków już dostępne w Polsce. Wszystko teraz zależy od operatywności dystrybutorów.

JoyPlus International ( Europe ) ma szanse stworzyć podwaliny konkurencji na naszym rozwijającym się rynku. Może wreszcie doczekamy się, że e-czytnik przestanie być ekskluzywnym i drogim urządzeniem. Dzięki przystępnej cenie może stać się dostępniejszy. Przyczyni się to do rozwoju czytelnictwa i korzystnie wpłynie na nasze środowisko. Badania bowiem udowodniły, że czytelnicy publikacji elektronicznych czytają więcej niż czytelnicy książki drukowanej.


Pan Marcin Nowak - Overseas Manager przekazał następującą informację ;


" Firma JOYPLUS GROUP z siedzibą w Shenzhen otworzyła w październiku 2010 w Warszawie swoje biuro regionalne.

JOYPLUS jest producentem elektronik użytkowej, typu laptopy, tablety android, nawigacje samochodowe, czytniki e-book i inne.

Aktualnie firma oferuje 3 modele czytników e-book: http://www.joyplusgroup.com/products/&pmcId=ff7746fe-9720-4449-8971-a6377e3a2129&comp_stats=comp-FrontProductsCategory_show01-1274781994822.html

Cena hurtowa dla dystrybutorów od 60 do 90 USD. Firma nie sprzedaje produktów w detalu.

Pozdrawiam, Marcin Nowak
Overseas Manager
JOYPLUS INTERNATIONAL  ( EUROPE )
Ul. Walcownicza 14, Warszawa
600342249 "

Czy Mickiewicz marzył, że e-czytniki trafią pod  "strzechy" ?

2 komentarze:

  1. E-czytnik, a gdzie ma e-ink?? Bo bez tego to wieie...

    OdpowiedzUsuń
  2. E-czytniki są dostępne w obu wersjach, wersja e-ink jest droższa ok. 10 usd ( materiał jest dużo droższy ).

    OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga