WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 19 października 2010

Wydawnictwo Drzewo Laurowe - eBooki z duszą

Wydawnictwa cyfrowe przedstawiają Wydawnictwo Drzewo Laurowe. Urszula i Radosław Lemańscy oprócz działalności wydawniczej prowadzą e-księgarnię Skryby.pl.

Za chwilę dowiesz się, gdzie możesz przeczytać darmowe bajki, opowiadania, wiersze oraz artykuły o zdrowiu i urodzie. Po tej próbce z chęcią kupić eBooki z duszą w e-księgarni Skryby.pl.

Razem z nami poznasz czym zajmuje się Wydawnictwo Drzewo Laurowe.Księgarnia Internetowa Skryby.pl to miejsce z dobrą twórczością, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Proponujemy książki wydane przez nasze autorskie Wydawnictwo "Drzewo Laurowe", które powstało w kwietniu 2010r. na bazie wypełniającej szuflady twórczości, która rosła i rosła, aż pewnego dnia dane nam przez Boga ziarenko talentu, wyrosło na Drzewo Laurowe, którego każdy listek to kolejna książka. 

Wydajemy książki naszej twórczości, jak i twórców, którzy tak jak my w swych dziełach nawiązują do prawdziwych, dobrych wartości, które czynią ten świat lepszym i piękniejszym, a których brakuje we współczesnym świecie. To książki dla każdego. Dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Powieść realistyczna, satyra, przygoda, fantasy, wiersze, a także poradniki kulinarne oraz z zakresu zdrowia ciała i ducha

Nasze propozycje to prawdziwa paleta różnych barw i odcieni. Dobra książka jest jak dobre wino - wrażenia po lekturze czujemy jeszcze długo po przeczytaniu. Skryby prezentują Państwu tylko to, co najlepsze - książki o doskonałym bukiecie, w których znajdziecie Wiarę, Nadzieję i Miłość. Ceniąc tradycję i jednocześnie wybiegając w przyszłość oferujemy zarówno książki drukowane jak i e-booki. Pragniemy, by wzrastając wzdłuż i wszerz, Drzewo Laurowe było tą ulubioną marką, po którą z przyjemnością można sięgnąć i polecić znajomym.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą, wciąż rozrastającą się ofertą wydawniczą.
Zapraszamy również do CZYTELNI, w której znajduje się szeroki wachlarz opowiadań, bajek, wierszy oraz artykułów z zakresu zdrowia i urody.
 

Wydawnictwo „Drzewo Laurowe”
proponuje Autorom krótkich opowiadań, bajek oraz wierszy
opublikowanie prac w Księgarni Internetowej Skryby.pl w dziale
Jeśli pisanie jest Twoją pasją i chciałbyś udostępnić swoje prace szerokiej rzeszy czytelników, prześlij je do nas na adres: redakcja@skryby.pl z dopiskiem: czytelnia. Autorzy prac, które nam się spodobają zostaną powiadomieni o publikacji. Każdy utwór podpisany będzie imieniem i nazwiskiem, bądź pseudonimem autora (według życzenia). Autor będzie również mógł zaprezentować się w dziale Autorzy. (czytaj więcej).
Zachęcamy do nadsyłania prac!


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga