WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

niedziela, 10 kwietnia 2011

Alex Kava szansa na polski thriller

Mistrzyni thrillera Alex Kava amerykańska pisarka o polskich korzeniach marzy o napisaniu powieści, której akcja toczy się w Polsce. Alex Kava dziecko polskich emigrantów urodziła się w Silver Creek w stanie Nebrasca w USA. Dziadek pisarki niezadowolony z wymowy amerykanów swojego nazwiska Kawa zmienił jedną literkę "w" na "v". Od tej pory nazwisko brzmi Kava. Rodowe nazwisko mamy Żywiec. Polska mowa, zwyczaje i potrawy na dobre gościły w rodzinnym domu.

Alex Kava porzuciła po 15 latach pracę w marketingu, aby spełnić swoje marzenie o pisaniu. Przykład jej kariery jeszcze raz udowadnia, że receptą na sukces jest robić to co się lubi i w to gorąco wierzyć. Alex Kava może być wzorem i inspiracja dla wszystkich, którzy oczekują od życia czegoś więcej. Nie tylko w pisarstwie.

Jeden z trailerów powieści Kolekcjoner uchyla rąbka tajemnicy pracy pisarki.
W 2004r. Alex Kava kupiła dom w okolicach Pensacola na Florydzie. Wydarzenie to i jego konsekwencje stały się inspiracją do napisania niedawno wydanej u nas powieści Kolekcjoner.Książki pisarki od lat są na liście bestsellerów New York Times'a. Autorka jest członkiem stowarzyszenia zrzeszającego twórców thrillerów Mistery Writers of America oraz The International Thrillers Writers.

Wydawnictwo Harlequin przygotowuje wspólnie z czytelnikami Alex Kavy wywiad. Jeśli masz pytania do pisarki weź udział w konkursie Zadaj pytanie Alex Kavie

Źródło:  harlequin.pl, alexkava.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga