WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

środa, 6 kwietnia 2011

Super PREMIUM na podwójnym doładowaniu

Super PREMIUM na podwójnym doładowaniu 

Zamów i wygraj!
Zamów dostęp PREMIUMWłaśnie teraz możesz zgarnąć 149,95 złotych oraz roczne zaopatrzenie w bestsellery*.

Jak wygrać?

Zamawiając jeden z pakietów PREMIUM od 7 do 21 kwietnia, co 10 zamówienie otrzymuje podwójne doładowanie, a zamawiając dostęp Platynowy do dnia 14 dostaniesz darmowy, roczny i nielimitowany dostęp do klasyki literatury! To blisko 3000 książek!

Co jeszcze otrzymasz?
Wraz z każdym pakietem Premium dostaniesz Bonus - za darmo od 10 do 30 złotych w prezencie! No i oczywiście 5% zniżki - na zawsze! 
Razem, te przywileje dają Ci zniżkę nawet do 25%, w stosunku do ceny, jaką widzisz przy produktach, a w stosunku do ceny tych samych produktów w wersji papierowej, to nawet 80% oszczędności!

A największą zaletą jest...
Dzięki PREMIUM masz łatwy i wygodny dostęp do każdej publikacji cyfrowej, która kiedykolwiek może Cię zainteresować. Zamiast za nią płacić – po prostu pobierasz ją bez zbędnych formalności.

Nie zwlekaj dłużej - zamów dostęp PREMIUM i zgarnij nagrody!


Pozdrawiam,
Tomek Zieliński
*P.S: Zamawiając dostęp Premium np. Platynowy za 149,95 zł możesz wygrać podwojenie o 149,95 zł w postaci punktów nexpresso na Twoje konto. Zamawiając dostęp Platynowy do 14 kwietnia otrzymasz dostęp do klasyki literatury na rok – za darmo.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga