WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 4 kwietnia 2011

Czego oczy nie widzą tego... Tobii Lenovo nie zrozumie

Już nie musisz być mistrzem telekinezy, żeby wpływać na otoczenie.

Jeszcze niedawno można było się porozumieć wzrokiem tylko z drugim człowiekiem albo z psem. Teraz jedno Twoje spojrzenie może wydać komendę i Twój notebook spełni Twoje żądanie.

Tobii Technology AB


Nasze oczy to już nie tylko zwierciadło duszy, ale staję się także kluczem do biur i do naszego komputera. Technologia opracowana przez Tobii Technology AB ze Szwecji - jak zapowiada Henrik Eskilsson CEO
- w ciągu najbliższych lat będzie bardziej powszechna dzięki współpracy z Lenovo.

Henrik Esklisson CEO Tobii Technology AB


Jak wygląda sterowanie komputera wzrokiem? Najlepiej przedstawi to krótki film.Kiedy będziemy przerzucać "kartki" ulubionych eBooków wzrokiem? Pewnie już niedługo i nie tylko takiej telekinezy będziemy dokonywać wzrokiem. Dlaczego nie mielibyśmy obsługiwać e-Czytników wzrokiem?

Maszyny stają się coraz inteligentniejsze. Zdają się być rozumne. I chyba słusznie, bo rozum i rozumienie staję się towarem deficytowym..

Cóż będzie robić, gdy jakieś urządzenie nam zaśpiewa za Piotrem Szczepanikiem; " Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem. Nigdy więcej nie miej takich dziwnych oczu..."

Żródło; media2.pl, tobii.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga