WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 12 kwietnia 2011

AudioPolityka tylko teraz cena 1,89 zł - ekologicznie do słuchania

AudioPolityka 30% taniej - Zamów teraz!

Warto być osobą, która nie tylko dba o zawartość portfela, ale także wywiera pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Gazety już po kilku dniach lądują w koszu na śmieci. Zamiast przepłacać za papier i przyczyniać się do wycinki lasów lepiej zamówić szybszą i tańszą prenumeratę w cyfrowym formacie. Lepiej stać się odpowiedzialnym konsumentem. To się zwyczajnie opłaca. 
AudioPolityka za 1,89 zł - ekologiczne słuchanie 

Zapisz się bezpłatnie do Klubu Nexpresso  
i uzyskaj dostęp do e-wydań na ekskluzywnych warunkach
Czy wiesz, że...
duża siła każdej marki tkwi w niepowtarzalnym zespole pasjonatów, którzy ją tworzą? Wysoką pozycję na rynku gruntuje się ciężką pracą. Dzięki kombinacji fachowości i wiarygodności przywiązujemy się do marki na długi czas.
Wielu ludzi powyższą opinię przypisuje do samochodów, telewizorów, ale także do tygodników takich jak POLITYKA, która istnieje od 1957 r. Idąc z duchem czasu czytelnicy tygodnika mogą go także pobierać i słuchać gdziekolwiek!
W 4M dajemy niepowtarzalną okazję - możesz oszczędzić 30% zamawiając AudioPolitykę! Wejdź i sprawdź ofertę.

Obniżamy cenę AudioPolityki tylko do 12 maja, zatem sprawdź ofertę już teraz klikając AudioPolityka

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga