WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

sobota, 23 kwietnia 2011

Darmowy e-Book na Światowy Dzień Książki

Darmowy e-Book 
na Światowy Dzień Książki do pobrania - download


Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich obchodzony jest 23 kwietnia.
Z tej okazji Bezkartek Self-Publishing wraz ze społecznością Książki Moja Miłość zrzeszającą na Facebooku ludzi kochających książki, przygotowali wspólną akcję, której celem jest zebranie cytatów traktujących o książkach, e-bookach i czytaniu.
Niniejszy e-book jest wynikiem tej akcji.E-book jest bezpłatny.
O książkach i czytaniu. Zbiór cytatów pod redakcją Katarzyna Cymbalista - Hajib
Proszę pobierać bez ograniczeń.

Źródło; BezKartek

1 komentarz:

 1. E-book jest uwieńczeniem wspólnej pracy wielu wspaniałych osób, które od 12 do 17 kwietnia 2011 roku dzieliły się zebranymi cytatami na forum wydarzenia, stworzonego na portalu społecznościowym Facebook.

  Wynikiem akcji jest e-book pod tytułem "O książkach i czytaniu. Zbiór cytatów" wydany przez Bezkartek.pl Self-Publishing.

  E-book można pobierać za darmo ze strony wydawnictwa. Jest dostępny pod tym linkiem.

  Warto sięgnąć po niniejszą publikację, ponieważ zawiera cały wachlarz pięknych cytatów, które czyta się z wielką przyjemnością. Publikacja powinna spodobać się wszystkim, którzy z pasją oddają się czytaniu. Natomiast tym, którzy czytać nie lubią, mogę jedynie zacytować słowa J.A. Kamieńskiego "Kto ksiąg nie miłuje, ten nie miłuje mądrości, a kto nie miłuje mądrości tępieje". Zalecam daleko idącą interpretację - komentuje Katarzyna Cymbalista-Hajib z wydawnictwa Bezkartek.pl Self-Publishing.

  To nie pierwszy tego typu projekt autorstwa Bezkartek, ponieważ wydawnictwo intensywnie promuje czytelnictwo organizując wiele akcji rozpowszechniających czytanie książek w formie zarówno elektronicznej jak i tradycyjnej.

  Obecnie trwa proces pisania pierwszej książki bez kartek na Facebooku. O akcji pisaliśmy TUTAJ. Środowisko wydawnicze wyczekuje tej publikacji. Wszyscy są ciekawi efektu wspólnej pracy zainicjowanej na Facebooku. Autorzy napisali już dużą częsć książki. Towarzyszą im przy tym różnorodne emocje, o których z pewnością opowiedzą, po ukończeniu dzieła.

  Tymczasem wydawnictwo zaprasza do pobierania najnowszej publikacji stanowiącej zbiór cytatów zebranych przez użytkowników Facebooka.

  Informacja BezKartek

  OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga