WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

środa, 20 kwietnia 2011

e-Kiosk w Netii - dzisiaj czytasz płacisz raz w miesiącu

e-Kiosk.pl opublikował komunikat, z którego wynika, że
dzisiaj czytasz raz w miesiącu płacisz


e-Kiosk.pl

"19.04.2011 
Zawarcie istotnej umowy z Netia S.A.

Zarząd Spółki informuje, że e-Kiosk S.A. podpisał umowę o współpracy z Netia S.A., na mocy której Netia S.A. będzie oferować swoim klientom e-publikacje przygotowywane przez e-Kiosk S.A., co powinno przełożyć się na wzrost przychodów Spółki. Na podstawie umowy klienci Netii będą mogli zamawiać e-publikacje w specjalnym sklepie internetowym, za co płacić będą wraz z otrzymywaną co miesiąc fakturą za abonament telefoniczny, internetowy itp.
Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”."
Dzięki współpracy z Netią blisko 700 tysięcy klientów Netii może w nowatorski sposób korzystać z e-publikacji. e-Czytelnicy będą mogli korzystać z wydawnictw cyfrowych przez cały miesiąc płacąc za swoje zamówienia raz w miesiącu jednym rachunkiem za abonament operatora. To pierwsza umowa pośrednictwa spółki
Wiceprezes e-Kiosk Krzysztof Krala konsekwentnie realizuje strategie zdobywania nowych użytkowników szukając stwarzając dogodne warunki dla klientów. Ostatnie działania dobrze wróża perspektywą rozwoju e-Kiosk.pl i skutecznie buduje pozycje rynkową firmy. Spółka prowadzi negocjacje z następnymi dużymi partnerami. Cześć z nich znajduję się na końcowym etapie podpisania stosownych umów.
Notowania spółki w tej chwili wahają się w przedziale 0,48 - 0,55 zł za walor przy nieznacznie zwiększonych obrotach. Jednocześnie spółka zapowiedziała dalsze kroki w realizacji kolejnej emisji akcji mającej na celu sfinalizowanie połączenia e-Kiosk.pl i eGazety.pl. Tym razem jednak bez wyłączenia z prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy.
Źródło ; e-Kiosk.pl, media2.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga