WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 12 kwietnia 2011

Tablet ViewPad 7 czyta eBooki

Tablet ViewPad 7
dostępny w sieci Komputronik

Kwiecień 2011 - Tablet ViewPad 7, ultraprzenośna alternatywa dla iPad'a, trafiła właśnie do salonów Komputronik oraz internetowego sklepu Komputronik.pl. Produkt stanowi połączenie smartfonu, komputera menadżerskiego, centrum gier i czytnika książek elektronicznych. Dysponuje aż dwoma kamerami, modemem 3G i dokładnym systemem nawigacji. Produkt marki ViewSonic spełni oczekiwania osób, dla których iPad jest nieco za duży, a jednocześnie chcą się wyróżnić z rosnącego tłumu miłośników sprzętu Apple.   

Tablet ViewPad 7


ViewPad 7 dysponuje sporym, 7-calowym multidotykowym ekranem, który wyświetla obraz z dwóch kamer. Ta, którą umieszczono na tyle obudowy zapewnia rozdzielczość 3 Mpix, zaś z przodu znajduje się kamerka 0.3 Mpix - przydatna między innymi do czatów wideo. Z kolei korzystając z modemu 3G i systemu operacyjnego Android 2.2 użytkownik może przeglądać strony internetowe, sprawdzać pocztę i korzystać z ponad 100 tysięcy aplikacji dostępnych w Android Market (m.in. biblioteki e-booków Aldiko). Wbudowane głośniki stereo uprzyjemnią odtwarzanie teledysków, własnych nagrań i oglądanie filmów, na przykład w serwisie YouTube.

Menadżerowie docenią oprogramowanie Documents to Go, które ułatwia pracę w aplikacjach biurowych - Microsoft Word, Excel, Powerpoint i in. Program pozwala na wyświetlenie lub edycję dokumentów, jak również wprowadzanie zmian do arkusza kalkulacyjnego. Niemal wszystkich użytkowników ucieszy łatwy dostęp do portali społecznościowych, jak na przykład Facebook czy też możliwość zdalnego zarządzanie zdjęciami w serwisie Picasa. System Voice Search pozwala na głosowe wydawanie komend, na które ViewPad 7 również odpowie dźwiękowymi komunikatami. W niektórych sytuacjach - na przykład za kierownicą samochodu - znacznie ułatwia to obsługę sprzętu.  

ViewPad 7 obsługuje karty microSD oraz mini-USB do maksymalnej pojemności 32 GB. Standard Bluetooth zapewni pełną łączność z bezprzewodowymi drukarkami i innymi przenośnymi urządzeniami. Natomiast wbudowany GPS we współpracy z Google Maps ułatwi dotarcie na spotkanie biznesowe lub na wakacyjny wypoczynek z rodziną. Baterie starczają na około 6 godzin ciągłej pracy.  

Wymiary urządzenia wynoszą: 179x110x11.5 mm, zaś waga to 0,38 kg. Produkt objęty jest roczną gwarancją producenta. Cena tabletu ViewPad 7 w internetowym sklepie Komputronik.pl wynosi 1499 zł.  

Informacja prasowa 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga