WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

piątek, 15 kwietnia 2011

AudioBook Wiedźmin - za darmo, ale z telefonem Samsung Galaxy Gio

Superprodukcja - AudioBook Wiedźmin ma swoją premierę w Play. Audioteka zrealizowała kultowe opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego z podobnym rozmachem jak słynne już Narrenturm, w którym głosu użyczyło 112 aktorów.

Wiedźmin to nie taki zwykły AudioBook. W nagraniu wykorzystano muzykę oraz efekty nawiązując do najlepszej tradycji słuchowisk. W słuchawkach przestrzenny dźwięk nabiera jeszcze większej realności.

AudioBook Wiedźmin jest dostępny za darmo pod jednym wszakże malutkim warunkiem. Jest tylko dodatkiem do telefonu Samsung Galaxy Gio. Dla osłody ten telefon jest za złotówkę. Może tak nie do końca, bo jeszcze dochodzi taki drobiazg jak abonament. Miło jednak, że w ten sposób próbuje się popularyzować dobre książki i to w świetnej wersji audio.

Samsung Galaxy Gio + AudioBook Wiedźmin
zdjęcie za media2.pl


Telefonik oprócz tego jest wyposażony w system Android 2.2, z którym miłośnicy wydawnictw cyfrowych dobrze wiedzą co można zrobić. Więcej szczegółów na temat Samsung Galaxy Gio znajdziesz na stronie playmobile.pl, a na bogplay.pl odsłuchasz 5 minutowy fragment Wiedźmina.

Źródło; blogplay.pl, playmobile.pl, media2.pl

3 komentarze:

  1. Teraz w promocji jeśli kupisz telefon Samsung Galaxy Gio w internetowym sklepie Play dodatkowo otrzymasz kartę upominkową do wykorzystania w audioteka.pl na dowolny AudioBook. I tak telefon też Ci poczyta

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja kupiłem takowy telefonik w Play i audiobooka na nim nie ma. W salonie nie byli w stanie nic mi powiedzieć na ten temat.

    OdpowiedzUsuń
  3. Promocje zmienne są. Warto jednak "docisnąć" personel w salonach, bo w końcu kto ma wiedzieć lepiej jak nie sprzedawca? Z tym niestety bywa różnie

    OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga