WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 28 kwietnia 2011

E-Kiosk większy niż myślisz

E-Kiosk S.A. opublikował informację, z której wynika, że spółka rozwija się i jest większa niż z pozoru nam się wydaje.

"E-KIOSK SA zawarcie istotnej umowy


28.04. Warszawa (PAP/EBI) - Nr: 16/2011
Zarząd Spółki informuje, że e-Kiosk S.A. podpisał umowę o sprzedaży e-prasy o wartości 357 tys. zł netto. W jej ramach e-Kiosk będzie przez rok dostarczał klientom Usługobiorcy prasę w formie elektronicznej.
Podstawa prawna: §3 ust. 2 pkt 2 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"."

Z pozoru błahostka, ale jak się jej dobrze przyjrzeć działania spółki widać w innym świetle. Jednostkowa umowa o wartości 375 tysięcy złotych pokazuje nam jak wielkie możliwości stoją przed rynkiem elektronicznych publikacji. Warto również zwrócić uwagę, że przy dzisiejszej wartości rynkowej E-Kiosku 3,1375 mln zł ( kurs akcji zamknął się 28.04.2011r. na poziomie 0,50 zł za akcję) ten jeden kontrakt stanowi około 11% wartości spółki.

Przypomnijmy również, że poszczególne ministerstwa z osobna wydają dużo więcej na prenumeraty czasopism papierowych.
Czytaj ; Ministerstwo Finansów - prasówka za 300 000 złotych

Jeśli rząd pójdzie wreszcie po rozum do głowy i zacznie poważnie myśleć o ekologii i oszczędnościach, a będzie musiał, bo to Ty go rozliczysz, otworzy się całkiem spory kawałek rynku.


Źródło; e-Kiosk.pl
podkreślenia redakcji

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga