WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 31 marca 2011

Brak adresów IPv4 nie stanowi już problemu

Brak adresów IPv4 nie stanowi już problemu

Warszawa, marzec 2011 – Firma VEDIA S.A., oficjalny dystrybutor firmy Silex Technology przedstawia konwerter sieci komputerowych SX-2600CV. Urządzenie to pozwala w prosty sposób podłączyć sieć z tradycyjnymi adresami IP standardu IPv4 do sieci komputerowej zgodnej z nowym standardem IPv6.
Powtarzające się informacje o kończących się adresach IP i końcu internetu, przy użyciu konwertera Silex nie są już groźne. Migracja z adresacji IPv4 na IPv6 będzie wkrótce konieczna w związku z wyczerpującymi się adresami z dotychczasowej puli adresów 32-bitowych. Wprowadzenie nowej adresacji pozwoli jednak instytucjom i użytkownikom zwiększyć bezpieczeństwo, jasność i łatwość komunikacji. W większych organizacjach zastosowanie protokołu IPv6 pozwoli na ułatwienie komunikacji ze względu na zwiększoną liczbę urządzeń w sieciach lokalnych.
Konwerter SX-2600CV pozwala na podłączenie obecnie posiadanej sieci lokalnej do dostawcy internetu oferującego już nowy typ adresu. Pomiędzy modemem i routerem wystarczy podłączyć konwerter, a sieć lokalna będzie funkcjonować w systemie IPv4, a na zewnątrz będzie widoczna jako IPv6. Dzięki zastosowaniu konwertera Silex SX-2600CV, użytkownicy w prosty sposób mogą podłączyć posiadane urządzenia unikając kosztów ich wymiany, konfiguracji, szkoleń i administracji. SX-2600CV pozwala także podłączyć więcej urządzeń niż poprzednio we własnych sieciach.
SX-2600CV - schemat

„Wykorzystując SX-2600CV, możliwe jest przywrócenie do życia urządzeń IPv4”, stwierdził Hubbert Smith, prezes Silex Technology America. „Ostateczni użytkownicy publiczni będą korzystać z możliwości niedrogiej migracji do standardu IPv6, pozwalając im na korzystanie z dotychczasowych urządzeń IPv4 z wszelkimi udogodnieniami sieci IPv6.”
Konwerter SX-2600CV pozwoli także sprzedawcom uzyskać nowe źródło przychodów. Przez kilka lat od opracowania nowego standardu nie było klientów na sieci IPv6, teraz sprzedawcy uzyskują rozwiązanie pozwalające na skorzystanie ze wzrostu tego rynku.
Na dzień 8 czerwca planowany jest wielkim test adresów IPv6 zorganizowany przez Internet Society, w którym swój udział potwierdzili najwięksi światowi dostawcy usług internetowych jak Google, Facebook i Yahoo!. W Polsce największy dostawca usług hostingowych home.pl, także przygotował się do połączenia za pomocą nowego protokołu i udostępnił stronę pod adresem www.ipv6.home.pl.
Konwerter SX-2600CV dostępny jest w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 699 złotych brutto.
SX-2600CV

O firmie Silex Technology
Silex Technology, Inc. (JASDAQ:6679), jest japońskim projektantem i producentem wbudowanych I samodzielnych urządzeń do łączności sieci komputerowych o 30-letnim doświadczeniu. Silex w ciągu 10 lat stał się jednym z największych producentów serwerów druku i urządzeń biometrycznych. Jego misją jest dostarczanie serwerów druku, serwerów USB i urządzeń do zabezpieczeń mienia, które umożliwiają korporacjom, małym i średnim przedsiębiorstwom oraz użytkownikom indywidualnym obsługę danych, druk oraz bezpieczne przesyłanie informacji.
O firmie VEDIA S.A.
VEDIA S.A. powstała w 2007 roku. Jest jedyną polską firmą, która produkuje autorskie odtwarzacze audio, audio-video oraz flash-PMP. Od kwietnia 2008 roku jest notowana na warszawskim parkiecie NewConnect. Od czerwca 2008 posiada swoje oddziały w Hongkongu i Chinach (Shenzhen). Jest także pierwszym polskim producentem, który wziął udział w Consumer Electronics Show 2009, największych na świecie międzynarodowych targach poświęconych elektronice konsumenckiej oraz nowym technologiom.
Więcej informacji na www.silexeurope.com oraz u dystrybutora www.vedia.pl
Źródło; vedia.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga