WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 15 marca 2011

e-Czytnik Onyx Boox 60S z Kingston 4GB i 300 eBooków ePub za 769 zł

Ile kosztuje e-Czytnik eBook eReader? Dokładniej, jaka jest cena Onyx Boox 60S? 


Teraz e-Czytnik Onyx Boox 60S z Kingston4GB i 300 eBooków ePub możesz mieć za 769 zł. Jeśli się uprzesz dostaniesz nawet raty na 24  miesiące. Wygląda to następująco;

Boox 60S + karta SDHC4GB + 300 ebooków

Kingston karta microSDHC 4GB
Kingston karta microSDHC 4GB
Onyx Boox 60S
794,00 zł
769,00 złJeden z najlepszych i najpopularniejszych czytników książek elektronicznych Onyx Boox 60S dostępny jest bez dodatków w cenie 759 zł lub od 48,93 zł miesięcznie. 


Takie ceny będą dostępne tylko do końca marca lub do wyczerpania zapasów.

Gdzie kupić? Promocje prowadzi czytio.pl


e-Czytnik Onyx Boox 60S to dobry wybór dla osób, które mają mniejsze wymagania podczas czytania e-publikacji. Wersja 60S popularnego czytnika Boox to przede wszystkim czytnik do czytania prozy, ponieważ nie mamy tu łączności WiFi, ani dotykowego ekranu, który jest nieoceniony przy powiększaniu grafik i czytaniu publikacji gdzie treść ma bardziej skomplikowane formatowanie. 
Jednocześnie Boox 60S zachowuje większość zalet i funkcji, które są dostępne w droższej wersji. Zatem jest to urządzenie wysokiej jakości, które zapewnia wysoki komfort czytania i obsługę znacznej liczby formatów plików. Pomimo braku dotykowego ekranu użytkownik wciąż  ma możliwość powiększania czcionki tekstu, zmiany kodowania, oraz takich funkcji jak zakładki oraz dynamiczny spis treści. 


Onyx Boox 60S
Jedną z bardziej innowacyjnych, ciekawych i przydatnych funkcji jest Text To Speach, czyli możliwość odsłuchania w formie audio, książek zapisanych w plikach pdf, txt, html itd. Opcja ta umożliwia poznawanie treści nawet w czasie jazdy samochodem, kiedy nie możemy patrzeć na ekran. Aktualnie tylko czytniki boox oferują tą funkcję w języku polskim, co jest ciekawą alternatywą dla audiobooków.
Dla ludzi korzystających z książek audio lub audio-kursów została stworzona opcjonalna funkcja odtwarzania plików dźwiękowych, która nie blokuje pracy urządzenia.
Podobnie jak w przypadku droższego modelu, również Boox 60S pozwala na rozbudowanie pamięci o dodatkowe karty SDHC do 16GB.

Jest coraz ciekawiej. Będzie się działo.

Źródło ; czytio.pl


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga