WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 8 marca 2011

AudioForbes śpiewa za 9 złotych

Ringier Axel Springer pozazdrościł audio sukcesu Polityki. 11.03.2011r. ukaże się pierwszy numer Miesięcznika Forbes w wersji audio do słuchania. AudioForbes zaprezentuje całość tekstów papierowego odpowiednika do słuchania.

Forbes postanowił przemówić do nas razem z serwisem audioteka.pl. Do pobrania miesięcznika stworzono specjalne aplikacje na telefony komórkowe Nokia, Samsung z Androidem oraz na iPhone. O komputerach się nie wspominana. Prawdopodobnie to już jest oczywiste. Chyba, że nie można? Nie, niemożliwe. To już szczegół.

Ciekawa jest cena. Jeden egzemplarz gadającego Forbes'a to koszt 9 złotych. Półroczna prenumerata 52 złote. Dlaczego tak?

Prenumerata półroczna papierowego wydania w jednym z internetowych kiosków to 51 zł. Gdzie jest miejsce na ekologię albo coś? Widzisz w takim działaniu jakiś sens?

W e-Kiosku e-wydanie Forbes jest w cenie 6 zł, prenumerata półroczna 36 zł. Nic nie rozumiem. Zdaje się, że Ringier Axel Springer zatrudnił wysokobudżetowych lektorów albo może znanych śpiewaków. Tak, pewnie o to chodzi. AudioForbes śpiewa za 9 złotych dlatego taka różnica.

Jeszcze jedna ważna rzecz użytkownicy będą mieli stały dostęp do zakupionego egzemplarza w audioteka.pl. Teraz dopiero wszystko jasne różnica jednak za magazynowe. Taka szatnia, a szatniarz bierze kasę. Zmyślnie. Bardzo fajnie. Podoba mi się. Dlaczego jednak nie 19 zł?

Żródło; wirtualnemedia.pl, mediafm.net, e-Kiosk.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga