WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 21 marca 2011

Złote Myśli - wiosenna wyprzedaż

Posprzątasz z nami półki?
(ograniczona liczba książek do 70% taniej)


Nareszcie wiosna! Nie wiem, jak jest z tym u Ciebie, ale dla mnie to co najmniej kilka powodów do zadowolenia ;). Głównie dlatego, że to czas porządków na naszych wydawniczych półkach, a na pewno domyślasz się, co to dla Ciebie oznacza – właśnie dzisiaj startujemy z Wielką Wiosenną Wyprzedażą. Tu znajdziesz coś dla siebie.

Już tradycyjnie wybraliśmy kilkanaście najbardziej wartościowych, najlepiej sprzedających się publikacji ostatnich 6 miesięcy, które już teraz możesz mieć w cenach nawet 70% niższych niż dotychczas. Wejdź na stronę wyprzedaży i przekonaj się, czy coś Cię zaciekawi.


Na wyprzedażowych półkach znajdziesz m.in. książkę "Ale urwał!" -  przedstawia ona bardzo skuteczne techniki łatwego przyswajania dowolnej wiedzy z wykorzystaniem map myśli i... NLP! Już teraz możesz zaoszczędzić na niej aż 40% - bo promocyjna cena wersji drukowanej to jedyne 34,90 zł 21,90 zł. Dowiedz się więcej.


Muszę przyznać, że sam podchodziłem sceptycznie do "Ale urwał", gdy Andrzej Bubrowiecki, autor, przesłał do nas tekst z propozycją wydania. Spodziewałem się czegoś tylko dla uczniów i studentów. Okazało się, że jest to doskonała pozycja dla każdego, kto chce się uczyć, rozwijać i przyswajać nowe umiejętności (jak ja!). Polecam! 

Zresztą w ramach Wielkiej Wiosennej Wyprzedaży znajdziesz więcej równie wartościowych tytułów (łącznie jest ich 16). Są przecenione nawet do 70%! Wiedz, że wyprzedaż trwa tylko 10 dni, do 31 marca 2011, a liczba dostępnych egzemplarzy wciąż maleje. Zatem nie zwlekaj dłużej i już teraz wybierz coś dla siebie!

Pozdrawiam serdecznie
Zbyszek Musielak
PS Mam tylko obawy co do tego, że ze względu na bardzo ograniczoną liczbę "wyprzedażowych" egzemplarzy, NIE dla wszystkich może ich wystarczyć. Przyznasz, że poradniki w cenach niższych nawet do 70% to nie lada gratka, a chętnych jest wielu. Sprawdź więc, czy został dla Ciebie jakiś smakowity kąsek:) 
Ale urwał

WIOSENNA
WYPRZEDAŻ

34,90 zł

21,90 zł
(tylko 99 sztuk)

oszczędzasz:
40%
Przeczytaj więcej »
 

Wiosenna wyprzedaż

Nowości
więcej nowości »

Pierwszy milion
Inspirująca historia Polaka, który po wielu finansowych i osobistych upadkach zdobył swój pierwszy milion w wieku 26 lat.
dostępna już od: 
21,70 zł
Poznaj sposoby na zburzenie murów wokół siebie, które zostały zbudowane przez negatywne doświadczenia i trudne chwile w Twojej przeszłości.
dostępna od: 
19,70 zł
Bestsellery
więcej bestsellerów »

Mężczyzna od A do Z (Nowa edycja)
Mężczyzna od A do Z (Nowa edycja)

Nowa, rozszerzona edycja książki jeszcze lepiej pozwoli Ci zrozumieć mężczyznę i stworzyć związek, w którym będziesz szczęśliwa i kochana.

dostępna już od:
24,90 zł
Czas na giełdę!
Czas na giełdę! 
Dlaczego właśnie TERAZ jest najlepszy moment, aby zacząć przygodę z inwestowaniem na giełdzie? Poznaj drogę od zera do pierwszych zysków z giełdy.
dostępna już od:
21,70 zł
Audiobooki
więcej audiobooków »

Instynkt Sukcesu
Instynkt Sukcesu Jak obudzić w sobie Instynkt Sukcesu i być zawsze zmotywowanym do działania?
mp3 dostępne już od:
22,70 zł
Sztuka bycia zdrowym
Sztuka bycia zdrowym 
Poznaj, w jaki sposób dbać o swoje zdrowie, kierując się właściwym nastawieniem i myśleniem, na zawsze stając się pełnym sił i energii.
mp3 dostępne już od:
24,70 zł

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga