WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

niedziela, 6 marca 2011

Tomek Michniewicz - Samsara. Na drogach, których nie ma - pierwszy polski VideoBook - Vook

Pierwszy polski VideoBook - Vook. Wydawnictwo Otwarte wyznacza nową jakość polskiego rynku książki cyfrowej. Już nikt nie powie, że e-czytanie jest nudne.

3 marca 2011r. miała miejsce premiera multimedialnej e-książki Samsara. Na drogach, których nie ma, której autorem jest Tomek Michniewicz.Nie jest to zwykły e-Book. Wreszcie ktoś postawił na nowoczesne, atrakcyjne formy wydawnicze. Poprzeczka została postawiona wysoko. Niektórym wydawcom do tej pory trudno jest zaakceptować e-Booki, a teraz jeszcze to - multimedialny VideoBook. Chyba oszaleją, bo  e-Book Samsara. Na drogach, których nie ma skazany jest na sukces. Ciężko będzie obronić zatwardziałym zwolennikom książki papierowej, że właśnie ta drukowana jest najlepsza.


Tomek Michniewicz - Samsara. Na drogach, których nie ma - na Ipad'a
Przygotuj się. Tego Vooka będziesz e-czytać dłużej niż zwykle. Dzięki filmom,dźwiękom i interaktywnym mapom i obrazom łatwo się przenieść i poczuć klimat fascynującej podróży Tomka Michniewicza. Takich wrażeń nie da Ci zwykła książka ani e-Book. Właśnie takie produkcje dużo więcej zrobią dla poprawy naszego marnego czytelnictwa. Wydawnictwo Otwarte udowadnia, że e-książka nie może być nudna.

Tomek Michniewicz - Samsara. Na drogach, których nie ma - zrzut z ekranu iPadMożemy z dumą powiedzieć; - mamy pierwszego polskiego VideoBooka - Vooka. Wchodzimy na wyższy poziom.

Tomek Michniewicz - Samsara. Na drogach, których nie ma - screen z iPadaSamsara. Na drogach, których nie ma


Drogi, których nie ma, prowadzą do miejsc, o jakich nie śniłeś...
Włącz film, dźwięk, powiększ fotografię i mapę. Daj się wciągnąć w świat dzikiej Azji, slumsy, tropikalny las. Poznaj z bliska ludzi i inną kulturę. Jednym dotknięciem.
 
Przedziera się przez dżunglę, łapie jadowite węże, zakrada się do obozu partyzantów, tropi przemytników dzieł sztuki i... świętych mężów, którzy potrafią cofnąć czas. Nie omija też utartych szlaków – zwiedza azjatyckie metropolie i ruiny dawnych królestw albo wyleguje się pod palmami, popijając sok z kokosa.

Świat można oglądać przez przyciemnione szyby limuzyny albo z dachu rozklekotanego autobusu. Tomek Michniewicz woli to drugie – pakuje plecak, kupuje bilet i rusza w nieznane, by przeżyć niesamowitą przygodę!

Tomek Michniewicz - Samsara. Na drogach, których nie ma - VideoBook


"Samsara. Na drogach, których nie ma" to fascynująca opowieść Tomka o jego podróży po Azji – pełnej niebezpieczeństw, zaskakujących zdarzeń i ciekawych ludzi. Opowieść napisana ze swadą, rozbrajającym humorem, ale i dystansem do siebie. A także poradnik, jak w taką wyprawę wyruszyć samemu.

Tomek Michniewicz - Samsara. Na drogach, których nie ma - Vook


Książka podróżnicza, jakiej jeszcze nie było!

Na profilu woblinku codziennie możesz brać udział w konkursie związanym z Vookiem Tomka Michniewicza. Do wygrania jest System Nawigacji GPS Tomtom Via 125 IQ.

Brawo za odwagę. Podejmie ktoś rękawicę? Doczekamy się VideoPodręczników?

Źródło ; woblink.com , www.otwarte.eu

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga