WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 3 marca 2011

Światowa Noc Książki - już teraz rozdajemy darmowe eBooki. Polska e-czyta

5 marca w sobotę odbędzie się Światowa Noc Książki. Główne obchody skupiły się w Wielkiej Brytanii. Może dlatego, że na czele komisji rozdającej darmowe książki stanął Szkot James Naughtie. Wytypowano 25 tytułów, które jak kwiat paproci pojawią się w bezpłatnej papierowej formie jednej nocy. Każdy z darmowych tytułów zostanie rozdany w 40 tysiącach egzemplarzy. W sumie do czytelników trafi milion książek. Mówią, że Szkoci są skąpi.Spróbujemy włączyć się do tej akcji. Księgarnia 4M proponuje 3 tysiące tytułów darmowych eBooków eBook, które bezpłatnie możesz pobrać już teraz aż do 15 marca. Nakład nieograniczony!!! Mamy więc szanse pobić spokojnie milion papierowych książek. Zrobimy niezłą rozgrzewkę przed nadchodzącym Tygodniem e-Książki - eBooka. Przy okazji ocalimy przed wyrżnięciem miliony drzew. Sprawdź jak Twoja decyzja wpływa na środowisko i bądź odpowiedzialny

Książki czy las


Ratuj lasy i pobieraj - download darmowe eBooki w 4M. Czytaj na komórce, komputerze, e-Czytniku. Bądź sexy pokaż, że e-czytasz. Poznasz czym jest piękno literatury i jak wygodne i ekologiczne jest e-czytanie.

Pamiętaj e-Książka = Książka

Żródło; instytutksiążki.pl , rynek-ksiazki.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga