WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 21 marca 2011

Kupując Wyrok - rozwijasz niezależną NGI24

                                          Kupując Wyrok - pomagasz NGI24


Drogi czytelniku, jeśli chcesz, żeby NGI24 publikował więcej informacji, zajmował się konkretnymi sprawami, działał na rzecz przejrzystości rynku publicznego, był zawsze za darmo – pomóż nam w rozwoju portalu i kup książkę „Wyrok”. Większość zysków ze sprzedaży przeznaczymy na rozwój NGI24.


Dołącz do rosnącego grona osób, dla których nasza pierwsza publikacja książkowa nie tylko skłania do refleksji ale jest też doskonałą zabawą. O książce bardzo ciepło wypowiedziało się już wielu dziennikarzy największych polskich mediów. Część z nich porównuje powieść do słynnego Millenium Stiega Larssona.

Wyrok" czyta się rewelacyjnie. Jest miłość i krew, agenci tajnych służb dawnych i obecnych, płatni zabójcy, wyrafinowani prawnicy do zadań specjalnych, dobrzy i źli policjanci i prokuratorzy, koniunkturalni redaktorzy i dziennikarze, finansiści i dewianci, skorumpowani urzędnicy i politycy. Mechanizmy afer finansowych pokazane są w sposób zrozumiały i nie nużący. Nie spowalniają akcji, która toczy się wartko, trzyma w napięciu i zaskakuje zwrotami” - napisała o książce Anna Marszałek, jedna z najbardziej znanych dziennikarek śledczych, dziennikarz roku 2003.

„Największą siłą książki jest świetna znajomość autora zasad funkcjonowania i realiów polskiej giełdy. (…) Zielke precyzyjnie ukazuje mechanizmy wiążące świat wielkiej finansjery, polityki i mediów” - pisze redaktor Pasji Książek.
„Książka jest świetna. Porównanie do Larssona nie jest na wyrost” - dodaje Krzysztof, recenzent jednego z portali księgarskich.

„Nie chcę tu recenzować na 10 tys. znaków ;) Więc krótko: REWELACJA!!! Ja dużo takich książek czytam. "Wyrok" zdecydowanie wysoko ponad przeciętność” - pisze Ewa, redaktor gazety ekonomicznej.

„To jest ABSOLUTNIE REWELACYJNA książka!” - ocenia na Facebooku przedstawicielka branży PR.

„Trzeba powiedzieć wprost – od tej książki naprawdę nie można się oderwać. Szczególnie, że Wyrok to nie tylko świetnie napisany kryminał” - pisze w swojej recenzji Paweł Bernacki z Portalu Księgarskiego.

Powieść jest obecnie najlepiej sprzedającym się ebookiem w jednej z największych internetowych księgarni– Bezkartek.pl. Stronę książki w ciągu kilku pierwszych dni odwiedziło ponad 3,5 tys. osób z 27 krajów. „WYROK” - jako jedną z nielicznych polskich książek -  wydano też w specjalnej edycji jako aplikację na iPhone, iPoda i iPada, a w przygotowaniu jest audiobook Wersja na iPhone'a i iPad'a:
„Wyrok” można kupić w dobrych księgarniach, m.in. w sieci Matras oraz w księgarniach internetowych.

Kup pierwszy polski thriller finansowy w księgarni Merlin.pl


Źródło ; ngi24.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga