WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

piątek, 1 lipca 2011

ALL INCLUSIVE w Złotych Myślach

Złote Myśli promują nową akcję wakacyjną. Sprawdź co pisze na o ALL INCLUSIVE w Złotych Myślach Mateusz Chłodnicki współtwórca i wiceprezes wydawnictwa Złote Myśli
 
A jak Ty wykorzystasz te WAKACJE?Bo my w te dwa miesiące damy Ci WIĘCEJ za MNIEJ 

Witam Cię serdecznie!

wiesz, że wakacje to najlepszy czas w ciągu roku na doskonalenie siebie i własnego rozwoju? Dlatego właśnie w tym roku podczas wakacji będziemy Ci dawać więcej za mniej, aby rozwój w tym okresie opłacił Ci się podwójnie.
Jak będzie działać ALL INCLUSIVE w Złotych Myślach?

Co tydzień będziemy wybierać dla Ciebie publikacje i materiały wspomagające rozwój, zawierające wartościową wiedzę, i udostępnimy je w zestawach ALL INCLUSIVE. Co to oznacza i jakie będą kategorie?:
  • CZTERY W JEDNYM: Kupując książkę drukowaną, otrzymasz jednocześnie ebook w PDF, audiobook na CD oraz mp3 do ściągnięcia. Wszystko w cenie jednej wersji. (Zobacz, co poszło na pierwszy ogień).
     
  • PODWÓJNIE WARTO: Podobnie jak przy cztery w jednym, otrzymasz wszystkie wersje... ale dwóch idealnie uzupełniających się publikacji. Przelicz. Podwójnie warto. (Zobacz, co poszło na pierwszyogień).
  • MEGAPAKA: Nie ma lepszego określenia dla tych pięciogwiazdkowych, gigantycznych zestawów unikatowych produktów specjalnych (szkolenia, DVD, CD). Będą się tutaj pojawiać istne perełki. Warto bacznie obserwować :-). (Zobacz, co poszło na pierwszy ogień).
Aby nic nie umknęło Twojej uwadze, będziemy Ci wysyłać 2x w tygodniu przez okres wakacji krótkie e-maile z informacją "co jest dzisiaj". Całość prezentowana będzie jednocześnie na stronie ALLINCLUSIVE, a także na Facebooku.
Poniżej znajdziesz piewsze propozycje wakacyjne. Będą one dostępne tylko przez tydzień, do 6 lipca. Później pojawią się nowe, o których Cię poinformujemy. Również one będą dostępne tylko przez określony czas, więc trzeba czyhać na okazję.

Sam osobiście wybierałem publikacje i produkty do tej akcji i jestem absolutnie pewien, że to kwintesencja tego, co jest potrzebne do dynamicznego rozwoju i osiągnięcia sukcesu w dowolnej dziedzinie. Bo wiedza i rozwój opłacają się w Złotych Myślach :-).


Ze słonecznymi pozdrowieniami
Mateusz Chłodnicki
współtwórca i wiceprezes wydawnictwa Złote Myśli 

Źródło; Złote Myśli

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga