WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 14 lipca 2011

AT & T nowy sponsor nowa cena Amazon Kindle 3G

Amazon.com przekazał dobrą informację dla wszystkich, którzy cenią sobie wolność i wygodę. AT & T zostało sponsorem e-Czytnika Kindle 3G. Zgodnie z umową cena została obniżona ze 189$ do 139$.

e-Czytelnicy będą korzystać ze sponsorowanych wygaszaczy, czytać 20% więcej eBooków i mieć dostęp do dwukrotnie większej oferty promocyjnej.

e-Czytnik Kindle 3G z darmowym internetem w ponad 100 krajach, gdziekolwiek jesteś, bez potrzeby "polowania" na Wi-Fi.

Czytaj też;

e-Czytnik Amazon Kindle 3 + 3G w Polsce - darmowy internet i eBooki


Czego oczekuje sponsor AT & T? Czy jest organizacja charytatywną? Oczywiście nie. Jako spółka akcyjna jest ukierunkowany na zysk i zakładamy, że umie liczyć pieniądze. Użytkownicy e-Czytników doskonale wiedzą, że zakup urządzenia nie jest tylko moda. e-Czytnik służy do czytania eBooków i każdy korzysta z niego intensywniej niż zwykły odbiorca książki papierowej. Czyta więcej więc ma częsty kontakt ze sponsorem, który w ten sposób ma zapewnioną tanią i skuteczną reklamę przekładającą się na wyniki sprzedaży i budowanie wizerunku.
Można? Można, ale czy trzeba być amerykańska firma, żeby to stosować? Chyba nie. Wystarczy tylko odrobina wyobraźni i chłodna kalkulacja. Same podwyżki nie uzdrowią rynku wydawniczego bardziej liczy się odwaga poniesienia ryzyka i pomysłowość. e-Czytelnik nie czyta po to, żeby ciągle być głupim i swój rozum ma.

Zobacz też;

Jak czytać i ściągnąć polskie eBooki na e-Czytnik Kindle™


Jesień zapowiada się gorąco. W tym czasie możemy się spodziewać tabletu Amazon. Czy w świetle spadającej sprzedaży tabletów i ten projekt powiedzie się Amazon? Zobaczymy.

Zobaczymy też czy ziści się darmowy e-Czytnik Amazon.

Czytaj;

Darmowy e-Czytnik Kindle już na jesień 2011r. ?


Jakże trudno uczyć się z gotowych wzorców. Jakże trudno...

Źródło; Amazon.commashable.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga