WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 5 lipca 2011

Pierwsze darmowe e-wydanie Forbesa na Samsung Galaxy Tab

Forbes już dostępny w wersji na Samsung Galaxy Tab

Forbes, największy w Polsce magazyn biznesowy, udostępnił specjalnie
przygotowane multimedialne wydanie miesięcznika na tablet Samsung Galaxy
Tab.

Aplikację można nabyć bezpłatnie w sklepie internetowym Samsung Apps. Umożliwia ona bezpośrednie pobieranie i czytanie miesięcznika, jak również archiwizację wszystkich posiadanych wydań. Pierwsze wydanie Forbesa na Samsung Galaxy Tab jest bezpłatne. Kolejne numery będą kosztowały 9,50 złotych.

Wydanie jest podzielone na sekcje zgodne z działami miesięcznika i zawiera wszystkie artykuły z wersji drukowanej, a także wiele materiałów dodatkowych, m.in. interaktywne rankingi i infografiki, galerie zdjęć, autorskie reportaże i wywiady wideo, artykuły w wersji audio, wiele elementów graficznych i interaktywnych. Nowością w wydaniu multimedialnym miesięcznika jest też sekcja poświęcona konferencjom Forbesa oraz sekcja Wiadomości z aktualizowanymi na bieżąco wiadomościami ekonomicznymi i notowaniami giełdowymi.

Uruchomienie multimedialnego wydania Forbesa na tablet Samsung Galaxy Tab jest kolejnym etapem rozwoju miesięcznika w kierunku dostępności na wszystkich najnowocześniejszych nośnikach. Obecnie Forbes, poza wydaniem papierowym, jest dostępny w wersji na telefony komórkowe - m.forbes.pl, w wydaniu internetowym forbes.pl, w formacie audio oraz wydaniu na iPada.

Źródło; informacja prasowa Ringier Axel Springer Polska 2011

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga