WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

piątek, 22 lipca 2011

Polska prapremiera tabletu Samsung Galaxy Tab 10.1 cena 2299 zł

Informacja prasowa

Wystartowała polska prapremiera
tabletu Galaxy Tab 10.1

Lipiec 2011 – Ruszyła polska prapremiera tabletu Samsung Galaxy Tab 10.1, który został udostępniony na zasadach przedsprzedaży przez salony Komputronik oraz internetowy sklep Komputronik.pl. Produkt będzie dostępny „od ręki” w dniu 1 sierpnia, kiedy będzie miała miejsce właściwa premiera na polskim rynku. Cena produktu, który jest często przedstawiany jako cieńszy (8,6 mm) i lżejszy (595 g) odpowiednik iPada 2, wynosi 2299 zł. W ten sposób osoby, które chcą szukają ciekawej alternatywy dla produktów Apple, mają najlepszą okazję do spełnienia swoich oczekiwań.

Samsung Galaxy Tab 10.1 


Galaxy Tab 10.1 to najnowszy tablet stworzony przez firmę Samsung, który działa pod kontrolą systemu Android 3.1. Został wyposażony w 10.1-calowy ekran o rozdzielczości 1280x800 pikseli, wydajny procesor NVIDIA Tegra 2 (1 GHz x2) oraz pojemny akumulator pozwalający na nieprzerwaną pracę nawet do 8 godzin. Na uwagę zasługuje także wyjście HDMI, 3-megapikselowa kamera, a także komunikacja Wi-Fi N i Bluetooth. Na polski rynek trafi wersja z 16 GB wbudowanej pamięci flash oraz pamięcią RAM, która pomieści 1 GB danych. Użytkownik może też skorzystać z 3-megapikselowego aparatu cyfrowego i kamery zapewniającej rozdzielczość na poziomie 2 Mpix. Wśród dodatkowych funkcji tabletu na uwagę zwraca e-sklep Android Market oraz Samsung App z tysiącami przydatnych aplikacji.

Warto wspomnieć, że producent tabletu przygotował już oficjalne, firmowe akcesoria, które rekomenduje przyszłym użytkownikom Galaxy Tab 10.1. Mogą więc oni skorzystać między innymi z pełnowymiarowej klawiatury, multimedialnej stacji dokującej, bądź eleganckiego, skórzanego etui. W kolejnych miesiącach w sprzedaży powinny pojawić się również inne akcesoria do nowego, groźnego konkurenta tabletu ze „stajni” Apple.

Tablet Samsung Galaxy Tab 10.1 objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga