WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

sobota, 2 lipca 2011

Jaki e-Czytnik eBooków wybrać? iRiver Story HD i Onyx Boox M90 w czytio.pl


Nowe, długo oczekiwane, modele czytników już dostępne. 


iRiver Story HD
 To kolejny model z serii iRiver Story, tym razem koreański producent kusi nas wysoką rozdzielczością niespotykaną w innych modelach czytników i bardzo atrakcyjną ceną. Dodatkowo Story HD podobnie jak pierwszy czytnik iRivera został wyposażony w klawiaturę qwerty. Godna uwagi jest również niewielka waga czytnika 208g i oczywiście wysoka jakość wykonania.

Zapraszamy do lepszego zapoznania się z produktem i składania zamówień. Jeszcze tylko przez 5 dni darmowa przesyłka w ramach przedsprzedaży.

 iRiver Story HD

Onyx Boox M90
 Dobrze wszystkim znany Onyx Boox 60 doczekał się wreszcie swojego większego odpowiednika. Boox M90 to czytnik z ekranem 9,7 cala, który doskonale nadaje się do profesjonalnych zastosowań w pracy i biurze. Duży ekran zapewnia wygodne czytanie dokumentów, gazet oraz innych publikacji w formacie A4. Czytnik wyposażono w pamięć 1GB, dotykowy ekran oraz łączność Wi-Fi.

Podobnie jak inne modele czytników Onyx, również Boox M90 posiada intuicyjne menu w j. polskim, które funkcjonalnością i wyglądem nie odbiega od modelu Boox 60

 Zapraszamy do zapoznania się z produktem i składania zamówień. Dla czytelników naszego newslettera przy wpłacie na konto oferujemy przesyłkę gratis.

Onyx Boox M90

Źródło; czytio.pl


Czytaj też;

Gdzie kupić e-Czytnik eBooków Onyx Boox M 90

1 komentarz:

Archiwum bloga