WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 19 lipca 2011

Biały iPad 2 - cena 39,90 zł? Czy to możliwe?

Biały iPad 2 za niecałe 40 zł

Lipiec 2011 - Biały iPad, zanim doczekał się rynkowej premiery, był w świecie elektroniki niczym legendarny biały wieloryb Moby Dick. Część mediów i użytkowników tworzyło nawet własne wizje tego słynnego urządzenia w pięknej, jasnej obudowie. Tymczasem niemiecka Hama wprowadziła do oferty dużo prostsze i znacznie tańsze rozwiązanie: eleganckie etui, które zmieni każdy czarny model iPada w wersję białą jak śnieg, a przy okazji dobrze zabezpieczoną przed uszkodzeniami.

Białe etui do iPad'a


Białe etui ochronne do iPada jest błyszczące, elastyczne i miłe w dotyku. Projektanci futerału wyraźnie zadbali, aby ochrona przed zarysowaniami i zabrudzeniami spełniała także funkcję estetyczną. W ten sposób właściciele czarnych tabletów będą mogli - tymczasowo lub na stałe - zmienić swój styl na zupełnie inny niż do tej pory. Dzięki temu, że etui jest oferowane również w wersji czarnej, zmiana designu jest możliwa także w drugą stronę: z białego na czarne.

Produkt objęty jest roczną gwarancją producenta. Sugerowana przez Hama Polska cena detaliczna etui wynosi 39,90 zł.

Akcesoria Hama do iPada

Niemiecka Hama specjalizuje się w produkcji akcesoriów do produktów marki Apple, między innymi do iPada. Kolekcja produktów do tabletu obejmuje: torby w kilku różnych wzorach i fasonach, futerały, ochronne folie na ekran, słuchawki, kable, a także rysiki, dzięki którym na ekranie będzie mniej odcisków palców.  Jednym z bardziej przydatnych rozwiązań okażą się ponadto sztywne, materiałowe stojaki. Znacznie ułatwiają biurkową pracę z tabletem, a jednocześnie chronią urządzenie przed uszkodzeniami czy zarysowaniami. Pomocny w doborze odpowiedniego produktu okaże się internetowy "Asystent akcesoriów" dostępny pod adresem:www.hama.pl/opcje/asystent_akcesoriow/index.hsp.

Źródło; Informacja prasowa

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga