WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 7 lipca 2011

e-Kiosk.pl rozdaje karty na rynku e-prasy

e-Kiosk zgodnie z rozsądnymi oczekiwaniami zagarnia coraz większą część słodkiego rynkowego tortu e-prasy. Kolejny raz zawarł korzystną umowę na prawie 10% aktualnej wartości rynkowej spółki.


Tym razem wartość półrocznych kontraktów wynosi 145 tys. złotych. Co będzie jak kontrakty zostaną przedłużone? Kto rozdaje karty?

Kolejne duże zamówienie w portfelu tej niedużej jeszcze spółki robi wrażenie. Koszyk dużych zamówień razem z kwietniowym opiewającym na 375 tys. w połączeniu z obecnym opiewa na 520 tys. złotych co przy aktualnej wycenie spółki stanowi około 30% jej wartości. Jaka spółka giełdowa może poszczycić się takimi wskaźnikami?

Czytaj też;

E-Kiosk większy niż myślisz


Wydaje się to pierwszym efektem łączenia e-Kiosk.pl i eGazety.pl. Wydarzenie to pokazuje jakie perspektywy czekają wydawnictwa cyfrowe, które jak wiemy są w fazie raczkującej w Polsce lecz  śmiało z tego raczkowania stają coraz mocniej na nogach zdobywając nowe rynkowe przestrzenie.

Treść komunikatu;06.07.2011
Zawarcie dwóch istotnych umów

Zarząd Emitenta informuje, że e-Kiosk S.A. podpisał dwie umowy o sprzedaży e-prasy o łącznej wartości 145 tys. zł netto. W ramach tych umów e-Kiosk będzie przez pół roku dostarczał klientom Usługobiorców prasę w formie elektronicznej.
Podstawa prawna: §3 ust. 2 pkt 2 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Źródło; e-Kiosk.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga