WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

piątek, 22 lipca 2011

Seria Harry Potter eBook JK Rowling wspólny projekt Pottermore i Google Books

Pottermore JK Rowling i Google Books wspólnie, specjalnie dla fanów Harry'ego Potter'a wydadzą całą serię w wersji elektronicznej - eBook i AudioBook.

Wspólny projekt Pottermore i Google Books rusza a początku października 2011r. Bestsellery JK Rowling będą dostępne za pośrednictwem platformy Google. Pottermore będzie wyłącznym miejscem, gdzie możesz zakupić eBooki z serii Harry Potter.

Czytaj też; Pottermore.com - magiczne eBooki Harry Potter'a

Sklep Pottermore zakupione e-książki i AudioBooki będzie odsyłał do e-Biblioteki Google Books i przechowywać wraz z innymi eBookami w "chmurze". Możesz je jednak przechowywać także na innych platformach.

Umożliwi to odczyt z dowolnego urządzenia w dowolnej chwili kiedy masz na to ochotę. e-Czytanie Harry'ego Potter'a odbywać się będzie dzięki zintegrowaniu z większością urządzeń w tym ponad 80 współpracującymi e-Czytnikami. i tabletami. Pomocne w tym będą aplikacje Android, iOS oraz nowoczesna przeglądarka.

Czytaj też; eBooki są gorące. Rozdajemy z Nexto Samsung Galaxy Tab 10.1, Platynowe Konta Premium i doładowania


Seria Harry Potter eBook i AudioBook na Pottermore.com będzie do kupienia za pomocą standardowej płatności kartą debetową i kredytową oraz usługą Google Checkout.

Chyba więc Google kogoś "zagula"

Źródło; booksearch.blogspot.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga