WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 11 grudnia 2008

Angielski szybko - angielski w podróży mp3


Na stronach sklepu 4M pojawiło się nowe wydawnictwo Jarosława Janika - Angielski w podróży-English In Travel.Angielski szybko i skutecznie.Potrzebne zwroty i wyrażenia z muzyką barokową ułatwiającą zapamiętywanie.


Osiem osobnych tytułów ;


- Work and education - nauka i praca

- Travelling - podróżowanie


- Sightseeing festivals and specials days - turystyka oraz święta i uroczystości

- Shopping and services - zakupy i usługi

- Practical expressions and vocabulary - praktyczne zwroty i słownictwo

- Meeting peopole and entertainment - kontakty z ludźmi i rozrywka

- Emergency and health - zdrowie i sytuacje alarmowe


Ceny umiarkowane większość tytułów jest do nabycia za 6 złotych bez zniżek Klubu Nexpresso.Szkoda tylko,ze przy takiej cenie nie ma możliwości płacenia sms'em.Za to masz możliwość odsłuchania darmowych fragmentów.

Nadają się znakomicie do słuchania do słuchania na lepszych komórkach,ale które teraz nie są lepsze oraz na odtwarzaczach i oczywiście komputerze.Dobra rzecz przed podróżą do krajów anglojęzycznych lub jako uzupełnienie czy przypomnienie słówek i zwrotów.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga