WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 2 grudnia 2008

Wydawnictwa cyfrowe pomagają dzieciom


Wydawnictwa cyfrowe to nie tylko konsumpcja i styl życia.
W grudniu w związku z nadchodzącymi Świętami bardziej niż w innych miesiącach myślimy nie tylko o swoich bliskich,ale też o najbardziej potrzebujących.
Sieć sklepów Nexto rozpoczęła akcję ; " Wspólnie pomóżmy potrzebującym Dzieciom ",z której 25 % z zysków z każdego zakupionego produktu zostanie przekazana na rzecz Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach.
Wszyscy fani i fascynaci wydawnictw cyfrowych mają teraz szczególną okazję pomóc potrzebującym dzieciom.Większości z nas nie doskwierają codzienne niedogodności i tylko możemy się domyślać jak to jest,gdy jedyny kontakt z kulturą i wiedzą pozostaje w mocy tylko pozostałych zmysłów.Pamiętając o świątecznych zakupach dla siebie i najbliższych miło jest mieć świadomość,że też część przez nas wydanych pieniędzy na prasę,książki audio i e-książki zostanie spożytkowana dla wspaniałych i kochanych chociaż poszkodowanych przez los Dzieci.
Liczy się każda złotówka,każdy grosz.Pomyślmy o tym w czasie świątecznej bieganiny.Pomyślmy o tym,że to moglibyśmy też być my.Dar od serca ma o wiele większą moc i wartość i równie przyda się jak modlitwa.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga