WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 15 grudnia 2008

E-sklepy - kryzys nie straszy

Deklarowany szczyt zakupów w internecie w listopadzie i grudniu deklaruje,aż 2 miliony Polaków to blisko połowa zakupów w całym 2008r.W porównianiu z analogicznym okresem 2007r. to wzrost o 65%.Badania przeprowadziła firma badawcza Millward Brown SMG/KRC,które omawia Rzeczpospolita.

Kryzys okazuje się nie taki straszny jak go malują.W poszukiwaniu coraz lepszych i tańszych ofert bez obaw korzystamy coraz chętniej z zakupów online.Wielu tradycyjnych dostawców w sieci obawia się i nie bez słuszności wydolności naszej dzielnej Poczty Polskiej.Korzystają na tym alternatywni dostawcy pocztowi i firmy kurierskie,ale czy i oni dadzą radę podczas świątecznego szczytu?

Nie mają z tym problemu m.in dostawcy wydawnictw cyfrowych z gotowymi plikami do pobrania.Dostawa odbywa się tuż po dokonaniu płatności i trwa tylko chwilę.Mamy,więc całkowitą gwarancje,że wymarzona publikacja dotrze nawet w Wigilię.

Gorzej mają dostawcy perfum,kosmetyków,bielizny czy innych popularnych prezentów,których fizycznie nie da się przesłać przez sieć.Nie mniej jednak cieszy optymizm konsumentów i rozwój e-handlu.Co jest kolejnym przykładem jak wiele jest jeszcze do zrobienia.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga