WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 16 grudnia 2008

Poradniki - książki z głosem

Koniec roku to czas wielu podsumowań oraz postanowień na nadchodzący rok.O tym nawet nie ma co dyskutować,bo dotyczy to każdego z nas.Robimy bilans co naprawdę wyszło z naszych planów,co się udało,a gdzie ponieśliśmy klęskę.Szukamy nowych inspiracji,wyznaczamy sobie nowe cele.I dobrze,bo dzięki temu się rozwijamy.Najgorszą rzeczą jest nie dostrzegać własnych błędów i chociaż przed sobą samym się do nich przyznać.

O zapisywaniu postanowień powiedziano już wiele.Istnieje jednak mnóstwo możliwości i sposobów naszego doskonalenia czy to w opanowaniu języka,do którego zawsze się leniliśmy.Czy w relacjach z naszymi ukochanymi i bliskimi.Czy wreszcie w życiu zawodowym kiedy czujemy na plecach ciepły oddech kryzysu i goniącej konkurencji.

Rynek nie znosi próżni i wyszedł nam na przeciw z całkiem sporą ofertą lepszych,takich sobie czy gorszych poradników.Ocena nie ma takiego znaczenia,bo nigdy nie wiadomo kiedy tak naprawdę coś nas zainspiruje,że krzyczymy w duchu " to jest to ! ".

Każdy chyba przeczytał jakiś poradnik,każdy chyba był na nudnym wydawałoby się szkoleniu,kursie i znalazł na nim jedna myśl,jedno zdanie,które wywróciło wszystko i dało nam napęd do działania.Zdajemy sobie wtedy sprawę,że czas jednak nie był stracony i coś wynieśliśmy.Dlatego osobiście uważam i uznaję zasadę,że nawet od najgłupszego można się czego nauczyć.

Warto,więc znaleźć chwilę między wytchnienia w gorączce świątecznych zakupów i zastanowić się nad soba,nad życiem i sięgnać po przemyślenia i rady innych,których co prawdą ciężko się słucha i stosuje,ale mogą zmienić nasze życie.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga