WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 11 grudnia 2008

Wolne lektury czytając słuchając do matury


Matura zbliża się nieubłaganie.Czas goni nas i szybko ucieka.Ciągle myślimy;przecież ja nic nie umiem.Zaczynają się nerwy i sama myśl,ze jednak trzeba przysiąść jest taka odstręczająca.

Matura to przecież pierwszy i najważniejszy egzamin w życiu.Presja rodziców,presja naszych marzeń o studiach, o wrotach lepszego dorosłego życia.


Wszyscy przez to "muszą" przejść i jest to niewątpliwie stresujące doświadczenie,które po latach wspomina się jednak z takim rozrzewnieniem jak pierwszą miłość ; " to były czasy,a pamiętasz jak... "


Wydawnictwa cyfrowe tradycyjnie przychodzą nam z pomocą.Na szczęście mamy dostęp do wielu możliwości dostępu i ładowania wiedzy do głowy na tzw. "leniucha".


Projekt wolnelektury.pl uzupełniony czytamysluchajac.pl pozwala nam dotrzeć do brakujących lektur,a nawet w części ich wysłuchać.Teraz spokojniej podchodzimy do egazminu ,bo "nielubiane" lektury obowiązkowe możemy słuchać do poduszki lub w tramwaju.Przypominając sobie treść,na którą nigdy nie mieliśmy czasu.


Nie wszystko tam znajdziemy i nie wszystko jest takiej jakości jakiej byśmy sobie życzyli,ale oszczędzamy czas i pieniądze.To czego nam brakuje możemy uzupełnić na platformach komercyjnych za niewielkie pieniądze i często w promocjach.


Materiały do matury znajdziemy w różnych działach.Trudno znaleźć audiobooki do matematyki czy fizyki,ale już do nauki języków owszem.Więcej znajdziemy ścisłych przedmiotów w formie ebooków równie wygodnych i dobrych do szperania.Mało tego są dostępne poradniki,które zdradzają nam tajniki jak zdać,jak przygotować się,jak się nie stresować.


To wszystko wiedza,która ułatwia postawienie nam pierwszego kroku w "dorosłość".

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga