WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

piątek, 19 grudnia 2008

Enjoy Wrocław


Wrocław - Breslau - Wratislavia.Cieszą się ludzie z tego miasta.I lubię jak ktoś do tematu podchodzi z humorem i promuje swoje miejsce zamieszkania z pasją i z jajem.Inne wydarzenia w innym spojrzeniu.Bez sztampy i nadęcia.Znalazłem kilka kartek pocztowych,które wielce są interesujące.
Współcześnie trudno znaleźć coś z takim smaczkiem.Stara się promować ,Wrocław - Breslau czy jak kto woli Wrocek,Marek Krajewski poprzez postać Eberharda Mock'a.Powstał nawet projekt, wzorem Sherlocka Holmesa, ścieżki wycieczkowej śladami powieściowego bohatera.
I dobrze.Wszystkim nam już się znudziło poznawanie miast według tych samych przewodników,po których nie możemy się pochwalić,że naprawdę widzieliśmy coś innego,oryginalnego.
Święta zapowiadaja się bez śniegu,ale cieszmy się.Enjoy Wrocław ;)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga