WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 29 stycznia 2009

Audio księgarnia - mega audio księgarnia

Audio księgarnia - mega audio księgarnia. Zgodnie z zapowiedziami sieć sklepów poszerzyła swoją ofertę. Właśnie na wirtualnych półkach 4M wydawnictwa cyfrowe zagościło ponad 4 OOO tysiące tytułów cyfrowych publikacji. Głównie audiobooków w języku polskim oraz angielskim i niemieckim. Książki z różnych dziedzin. Tym samym platforma sprzedaży staję się chyba największym dostawcą wydawnictw cyfrowych w Polsce.

Równocześnie z bogatą ofertą zagranicznych tytułów ruszyła akcja promocyjna ; " Ucz się języków taniej i szybciej ". Natomiast karnawałowa promocja urodzinowa trwa nadal, gdzie każdego dnia można znaleźć inną okazję do nabycia interesujących wydawnictw z rabatem.

Różnorodność i ilość tytułów w ofercie sprawia, ze dla szukających własnego biznesu w sieci projekt staje się jednym z najciekawszych programów partnerskich w sieci.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga