WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

sobota, 24 stycznia 2009

Ebook - Kod Umysłu - intrygujący kod


W sieci od jakiegoś czasu pojawia się fascynujący ebook Dr Artura Lewandowskiego - Kod Umysłu .
To książka intrygująca. Autor w żywy i praktyczny sposób przekazuje nam informacje, które z pozoru wydają się oczywiste, ale dopiero po lekturze książki widzimy to co wcześniej dla nas było niedostrzegalne.
Poświęcając 30 sekund na zapisanie się na dwa darmowe rozdziały w ciągu kilkunastu minut prezentacji jesteśmy w stanie poznać podstawy komunikowania się i wywierania niemal hipnotycznego wpływu na innych.
Z ebook'a dowiesz się m.in ; jak zdobyć sympatię rozmówcy, sposoby myślenia i jak ich sklasyfikować do odpowiedniego typu, jak porozumiewać się w trudnych sytuacjach i wiele innych.
Artur Lewandowski - doktor nauk ekonomicznych, współzałożyciel i oraz Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Trenerów NLP w Polsce ( STNLP ), trener specjalizujący się w zaawansowanych modelach perswazji i wywierania wpływu oraz wdrażaniem ich w życiu codziennym, zarządzaniu, sprzedaży i marketingu.
Jak ciekawa to lektura bezpłatnie możesz się przekonać zamawiając 2 rozdziały książki ,, Kod Umysłu ".

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga