WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 26 stycznia 2009

Hans Kloss agent J-23 bohater w muzeum

Hans Kloss agent J-23. Bohater, którego zasług nie jest w stanie nikt podważyć. To niezłomna postawa Kapitana Klossa doprowadziła do zwycięstwa na hitlerowskimi Niemcami. Nie na darmo śpiewano o nim " Hans Kloss wszystkich szpiegów jest boss ".
To On, a nie jaki tam Bond poprowadził zwycięską krucjatę przeciwko II wojnie i własnymi rękami ja wygrał.


Teraz doczekał się uhonorowania. W Katowicach przy ul.Gliwickiej 6 powstaje Muzeum Hansa Klossa. Pomysłodawca i twórca muzeum Piotr Owcarz zapowiada wielkie otwarcie juz 1.03.2009 r. W muzeum oprócz figur kultowego bohatera oraz jego adwersarza Brunnera ,autor Tomasz Palka, znajdziemy szereg akcesoriów związanych z serialem " Stawka większa niż życie ". Będą to dane faktograficzne, komiksy, kasety, fotosy, płyty i wiele innych oraz gadżety.

Przewidziana również klimatyczna kawiarenkę " Cafe Ingrid , w której będzie można się napić kawy i wypalić ulubione cygara Brunnera.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga