WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 13 stycznia 2009

e-nowy Men's Health - menshealth.pl

Men's Health ilustrowany magazyn dla mężczyzn poprawił swoją witrynę http://www.menshealth.pl/ .Teraz w o wiele ciekawszej wersji.Znajdziesz takie istotne dla współczesnego mężczyzny tematy jak ; fitness,zdrowie,dieta,seks,pieniądze,męskie sprawy,styl,hi tech,wyzwania i społeczność.Społeczność jest jeszcze opracowywana,ale to chyba tylko kwestia czasu.

Oczywiście również mnóstwo ciekawostek jak zdobyć kobietę,randki i co istotne jak nie zostać kawalerem i czego się wystrzegać w kontaktach damsko-męskich.Płaski brzuch stanie się, po lekturze artykułów, bardziej osiągalny,a "Wypompowanie awansu" nie będzie już problemem.

Nie zapomniano o newsletterze,który pozwala być zawsze na bieżąco.

Od chwili zmian serwis zarejestrował duży ruch na stronie co istotnie wpłynie na wizerunek czasopisma i znajomość marki.Wpisuje się to w trend przechodzenia czasopism w wirtualną rzeczywistość.

Wydawca ; Motor Presse Polska sp. z o.o.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga