WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

środa, 14 stycznia 2009

Zoom na Złote Myśli

Zoom na Złote Myśli potwierdza tezę,że kryzys jest tylko pojęciem czysto psychologicznym.Publicyści i specjaliści pogrążyli się w modnym temacie nie mającym do końca potwierdzenia w rzeczywistości.

Wyniki sprzedażowe wydawnictwa Złote Myśli zaprzeczają objawom kryzysu na pewno na rynku wydawniczym.W listopadzie 2008 r. bowiem w porównaniu do listopada 2007 r. wydawca zanotował wzrost sprzedaży o 56 % ! Wynik jest jednoznaczny i godny pozazdroszczenia.

Niewątpliwie wpływ ma znajomość jednej z pierwszych oficyn sprzedających w internecie oraz zaufanie.Ciekawe promocje również przyciągają czytelników.Jedna z ciekawszych jest "ściągnij i przeczytaj zanim zapłacisz",gdzie najpierw pobieramy wybranego ebooka,a później w zależności czy nam się podobał czy nie płacimy.To dowód dużego zaufania do klientów,a jak wiadomo bez zaufania w biznesie niewiele można uczynić.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga