WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 5 stycznia 2009

Sieć cyfrowych wiadomości

Sieć cyfrowych wiadomości w ubiegłym roku znowu zyskała na popularności.Coraz chętniej,zaraz po telewizji sięgamy po to medium.Internet wyprzedził pod tym względem prasę.

Jak podaje The Pew Research Center for the People & the Press z telewizji jako źródła informacji czerpało 70 % respondentów,a z sieci już 40% ! Daje to przewagę nad czasopismami w formie papierowej.W naszym kraju również daję się zaobserwować podobną tendencję.Drożejące magazyny coraz częściej upatrują swoją szanse w wydaniach elektronicznych lub internetowych wydaniach.Wymuszają to konsumenci i chyba nie chodzi tu tylko o ekologię lecz o szybkość i dostępność informacji o każdej porze i w każdym miejscu.

To bardzo dobra prognoza w nowym roku zarówno dla lasów jak i e-biznesu.Wydawnictwa,które przegapią rysujący się wyraźnie trend stracą, i to bezpowrotnie, czytelników oraz finansowo.Mogą same skazać się na niebyt.Parafrazując znane powiedzenie; czego nie ma w google lub bardziej czego nie ma w sieci to ... nie istnieje.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga