WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

środa, 7 stycznia 2009

Audiobook - Umysł Lidera - Iwona Majewska Opiełka


Audiobook - Umysł Lidera autor Iwona Majewska Opiełka.


„Umysł lidera” to książka, która wzbudza nieodpartą chęć działania i zdobywania szczytów. Autorka sugestywnie pokazuje jak lepiej zarządzać zespołem, relacjami z ludźmi, jak efektywnie budować związki, ale przede wszystkim jak lepiej rozumieć siebie, wykorzystywać swoje zdolności oraz eliminować słabości.


Wydawca ; Aleksandria.


Czyta ; Jakub Kosiniak


Długość nagrania ; 11 godzin 45 minut
Opinie ;

Ocena:5Paweł Podolski2008-11-29
dobra książka. Wasze książki cenię sobie przede wszystkim za bardzo dobrą jakość nagrań i przystępne ceny. chętnie od czasu do czasu korzystam z tego typu publikacji, z racji mojej niepełnosprawności to jedyna forma kontaktu z literaturą, jaka jest mi dostępna. W tej książce szczególną uwagę zwróciła dykcja lektora, bardzo przyjemnie się tego słucha. każdy może coś zmienić w swoim życiu dlatego warto przeczytać tą książkę. nie wiem, czy każdy może być liderem, ale na pewno każdy może zwiększyć efektywność swoich działań i poprawić relacje międzyludzkie, co jest ważne dla każdego.


Podobało się? Pobierz " Umysł Lidera "

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga