WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

piątek, 30 stycznia 2009

" Recepta na sprzedaż " - sukces w sprzedaży


" Recepta na sukces " to nowa książka, której autorką jest Julita Kostecka. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Złote Myśli.
Na rynku księgarskim jest wiele tego typu pozycji. W chwili jednak kiedy tak nośnym tematem jest kryzys i recesja wszelkich wiadomości jak z powodzeniem dokonać sprzedaży nigdy za wiele. Przewagą tej pozycji jest osoba autorki, która opisuje swoje wieloletnie doświadczenie w naszych polskich realiach.
Julita Kostecka od pietnastu lat uczestniczy w procesie sprzedaży. Pracowała jako przedstawiciel handlowy, agent ubezpieczeniowy, manager zespołu doradców klienta, trener, coach oraz specjalista d/s szkoleń i rekrutacji.
Poznała takie firmy jak CU, AIG Amplico Life, Citibank handlowy, BRE Multibank, Provident Polska S.A., Money Expert i Grupa PZU.
Przeszła najlepszą szkołę jaka może być, szkołę życia.
W książce zdradza nam sekrety swojego doświadczenia i patenty dla sprzedawców, którzy chcą polepszyć swoją sprzedaż. Doskonała pozycja na trudne czasy i wyzwania rynku dla wszystkich sprzedawców.
Pamiętacie Franka Bettgera ? Jego pamiętne książki dla wielu sprzedawców stały się przysłowiową biblią. Czy tak stanie się z " Receptą na sprzedaż " ?

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga