WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

niedziela, 25 stycznia 2009

Niskirachunek.pl doradca na kryzys

Zmiana operatora telefonii stacjonarnej, dostawcy Internetu czy też energii i telewizji cyfrowej może wpłynąć korzystnie nie tylko na jakość usług, ale również na wysokość rachunków. W wyborze najlepszej oferty pomocny będzie prezentowany serwis.

Jednym z czynników zniechęcających do zmiany dostawcy usług jest żmudny proces przeglądania i porównywania ofert. Twórcy witryny Niskirachunek.pl postanowili uprościć to zadanie udostępniając w jednym miejscu niezbędne informacje o ofertach i narzędzia umożliwiające ich szybkie porównywanie. Korzystając z serwisu Internauci mogą przekonać się jaka oferta w zakresie telefonii stacjonarnej, dostępu do Internetu, telewizji cyfrowej, usług finansowych, ubezpieczeń czy też dostaw energii elektrycznej będzie najlepiej spełniała ich oczekiwania.


Witryna umożliwia również złożenie zamówienia na usługi nowego operatora w trybie online, co dodatkowo zmniejsza wysiłek związany z chęcią uzyskania oszczędności. Godne odnotowania są też dodatkowe materiały w postaci słowników pojęć oraz porad ułatwiających wyrabianie sobie opinii o poszczególnych propozycjach.
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga