WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 8 stycznia 2009

Świat Zofii - Jostein Gaarder - czytają Zbigniew Moskal i Tomasz Zaród


Świat Zofii - autor ;Jostein Gaarder.Czytają ; Zbigniew Moskal i Tomasz Zaród.

Długość nagrania ; 1357 minut

Wydawca ; Propaganda


Gaarder skłania do myślenia – nie tylko na tematy poruszane bezpośrednio w książce ale i każdy inny. Ciekawa narracja, przykuwająca uwagę młodego odbiorcy, zaciekawi każdego czytelnika. Wydanie Świata Zofii w postaci książki czytanej umożliwia odbiorcy powrót do lektury zawsze i wszędzie – gdy tylko najdzie go ochota wychylić się z króliczego futra.
Opinia ;

Ocena:4Małgorzata Karnia2008-12-06
Do papierowej wersji książki nie mam szczęścia, już dwa razy kupowałam. Pojawia się i znika. A dla osoby dziwiącej się światem i życiem zawartość tej książki jest ważna. Jest podstawą, wprowadzeniem, szansą dotknięcia historii, filozofii i dziedzictwa, które daje nam świat. Wierzę, że tym razem mam szansę zawsze i wszędzie czerpać z tego dzieła.Jedyne, co zmieniłabym w tym wydaniu- zróżnicowałabym brzmienie czytających. Idealna wersja-jednym z narratorów powinna być kobieta.Ale to nie zmienia faktu, że to lektura obowiązkowa! To jedna z tych książek, które należy mieć.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga